Lady Vanilka - Zápory

Michalčiny články přestávám chápat...

19. ledna 2012 v 13:44 | Miss.CraZy
Vanilčin poslední článek vůbec nechápu...opravdu mu nerozumím. Píše něco o tom jak je na něčem závislá. Její droga... Nenapsala tam o jakou drogu se jedná, ikdyž je článek opravdu krásně napsaný, nepochopila jsem ho. Myslete si co chcete ale já ho opravdu neumím pochopit.

Kus textu v celém článku:

Nové video..

11. ledna 2012 v 14:28 | Miss.CraZy
Chcete vědět co si myslím o novém videu? Tak si tedy dejte celý článek;)

LV asi ráda ponižuje!

28. prosince 2011 v 15:45 | Miss.CraZy
ÉÉééj... Vanilko pro mě jsi šlápla hodně vedle!! Vanilčino video jsem viděla poprvé dneska... Je tam zmíněná věta o Nellie... že má šmoulí hlas. Hele , příjde mi že všechny strašně ponižuješ Vanilko! Ty nejsi dokonalá, si sice skvělá blogerka ale určitě nejsi dokonalá! Chcete se na to video podívat?: http://www.youtube.com/watch?v=ow6_K31O3mY&feature=mfu_in_order&list=UL

V tomhle videu: http://www.youtube.com/watch?v=RZAZruK_FyQ&feature=player_embedded#! Svůj názor napsala i jedna návštěvnice jejího blogu . podívejte se na komentář č.11 u tohohle článku: http://ladyvanilka.blog.cz/1112/videoodpoved-27-12-2011#komentar96320094 ...

Jeden komentář na YouTube nese větu " Hey holka, ty jsi Sadness 2! " ... Já s tím souhlasím, sice se snažíš na blogu přidáváš články ale uvědom si že nejsi o nic lepší než všichni ostatní, neznám tě osobně, ale neponižuj ostatní. Nellie taky přidává články a musím říct že jsou velmi dobré. A že má šmoulí hlas? Ani se mi nezdá.

Jinak tady je blog od Nellie: http://nellie-caddy-dots.blog.cz/

Ode mě nejoblíbenější blog:) Děkuji za přečtení článku. Miss.CraZy

Míšiny nové fotky!

26. prosince 2011 v 9:50 | Miss.CraZy
Míša na svém blogu zveřejnila fotky z názvem ,,zima,Vánoce" můj názor? Nelíbí se mi! Vypadám tam o hodně mladší, taková malá holčička. Vypadá tam tak o 2-3 roky mladší, na to že jí je 15? To opravdu ne! Chcete-li vidět fotky tak klikněte na c.č.

To už má i LV? :/

5. října 2011 v 19:22 | Miss.CraZy
Ehm...Radši čti celý článek :

Lady Vanilka- Hodnocení

9. srpna 2011 v 10:18 | Miss.CraZy
Dnes hodnotím fotku LAdyVanilky , kterou přidala k článku "První krok" .

Klady- má tam nádherné oko, a lesknou se jí vlasy, černobílý efekt (toť vše!!!)
Zápory- Rozmazaná tvář,hrozný výraz,velký nos... A kdyžuž tak si mohla rozmazat i to znamínko na bradě, vypadá to divně, když je tvář rozmazaná a nedostatky na tváři ne.

Míša je moc hezká holka, ale tato fotka se jí opravdu nepovedla!!!
TUTO FOTKU PROTO DÁVÁM DO ZÁPORU!

Lady Vanilka- ztratila originalitu?

8. srpna 2011 v 8:12 | Miss.CraZy
Lady Vanilka se "proslavila" tím že měla originální články,rubriky... Ale nějak se jí ztratila originalita. Chápu že je náročné vymýšlet pořád něco nového,neokoukaného. Ale mohla by si třeba LV dát krátkou pauzu, všechno si promyslet a pak zase pokračovat. Třeba LV přidala včera článek Můj styl. Řekněte jaký blog o autorkách tuto rubriku nemá? Má to skoro KAŽDÝ BLOG. ◄===
↕↕↕↕


Jasně někoho takové články potěší, ale někdo v tom hledá tu Míšinu originalitu, kterou ztratila. !!!

Divná prsa

18. července 2011 v 20:06 | K@rol
17.7. Míša zveřejnila článek o Stmívání, k tomuto článku přidala tuhle fotku.Nevím, zda to tričko Míša nenatahuje....nebo co to je.


A jaký je váš názor???
 
 

Reklama