Lady Vanilka - Foto

Nehorázně strašná fotka!!

28. září 2011 v 16:09 | Miss.CraZy


To je tak hrozná fotka :D:D Já to tady musím napsat!! Fotky LadyVanilky se hodně,hodně zhoršují, tahle fotka je ještě horší než co měla poprvé na svém blogu. Promiň Vanilko!!

Váš názor?

S pozdravem Miss.CraZy

Hodnocení fotek Lady Vanilky

19. července 2011 v 21:09 | Bety-chan
První fotku ybch dala tady tuto
Hmm má tam takové zvláštní kozy.,Vím že má natáhlé třičko,ale vypadáto jako kdyb měla ty kozy nějak pomačkané.Ani se mi nelíbí takové ty čárky.Bolí mě z toho oči.Obličej je tak nic moc.Příjdou mi tam takové divné čáry jako by byla ve vodě.Výraz mrtvý.
Tuhle fotku hodnotím velmi záporně.!

Na téhl efoce se mi líbí především pozadí.To obilí vypadá tak magicky. Achh.Nelíbí se mitvar hlavy.Připadá mi jako by tam byla jen přidaná.Výraz má takový no jako by byla vystrašná.Směje se což je pěkné,ale nevím přoč ale ty oči jsou takový vystrašené
Tahle fotka je tak neutrálAhh houpačká.Houpačky sou boží.A Míše to na ní sluší.ty brýle jsoiu sice tak trochujak od mouchy tse-tse ,alCelkem se mi to líbí.
Tuhle fotku považuju za neutrál

Dobrý den! Prsa ven! 2

5. července 2011 v 10:44 | Šéfradaktorka

Včera jsem našla fotku, kde LV má velký výstřih a dneska zase fotka s výstřihem. LV chce asi velkou pozornoust od paparazzi. Její blog a život. Nebudeme se do toho motata !!

Dobrý den! Prsa ven!

4. července 2011 v 13:13 | Šéfradaktorka

Naše hodně známá blogová celebrita nám ukázala svá prsa. Ramínka od pdprsenky skousneme, ale prsa někde venku? Míšo probuď se a příště nedělej tuhle chybu!
 
 

Reklama
Reklama