Prosinec 2011

Nový blog Teres-Xeiny

29. prosince 2011 v 15:39 | Miss.CraZy |  Teresa Xeina - Klady
Ták, jedna naše návštěvnice nám poslala odkaz na nový blog Teres-Xeiny:) Jsme rádi že můžeme konečně přečíst nějaký článek od Teres:) Její články se mi líbí:)


Její aktuální foto v celém článku

LV asi ráda ponižuje!

28. prosince 2011 v 15:45 | Miss.CraZy |  Lady Vanilka - Zápory
ÉÉééj... Vanilko pro mě jsi šlápla hodně vedle!! Vanilčino video jsem viděla poprvé dneska... Je tam zmíněná věta o Nellie... že má šmoulí hlas. Hele , příjde mi že všechny strašně ponižuješ Vanilko! Ty nejsi dokonalá, si sice skvělá blogerka ale určitě nejsi dokonalá! Chcete se na to video podívat?: http://www.youtube.com/watch?v=ow6_K31O3mY&feature=mfu_in_order&list=UL

V tomhle videu: http://www.youtube.com/watch?v=RZAZruK_FyQ&feature=player_embedded#! Svůj názor napsala i jedna návštěvnice jejího blogu . podívejte se na komentář č.11 u tohohle článku: http://ladyvanilka.blog.cz/1112/videoodpoved-27-12-2011#komentar96320094 ...

Jeden komentář na YouTube nese větu " Hey holka, ty jsi Sadness 2! " ... Já s tím souhlasím, sice se snažíš na blogu přidáváš články ale uvědom si že nejsi o nic lepší než všichni ostatní, neznám tě osobně, ale neponižuj ostatní. Nellie taky přidává články a musím říct že jsou velmi dobré. A že má šmoulí hlas? Ani se mi nezdá.

Jinak tady je blog od Nellie: http://nellie-caddy-dots.blog.cz/

Ode mě nejoblíbenější blog:) Děkuji za přečtení článku. Miss.CraZy


Co se stalo z Teres-Xeinou?

27. prosince 2011 v 10:41 | Miss.CraZy |  Teresa Xeina - Zápory
už jste si jistě všimli že se po Teres-Xeině takzvaně slehla zem.. Jakoby na ní všichni zapoměli! Čím to je že Teres-Xeina na blogu smazala všechny články a je tam jen čistě bílá stránka se záhlavím? Koukněte se sami v celém článku.


Anti-fanynka LV?

26. prosince 2011 v 10:01 | Miss.CraZy |  Lady Vanilka
Našla jsem jeden blog. Musím se mu smát protože takovou stupiditu se těžko hledá..:D Blbost nemá meze a přesvěčte se o tom na vlastní oči na tomhle blogu: http://dokonalej-blog.blog.cz/1112 !!! Myslím že je to jen pokus o vtip ale i tak to nasvědšuje tomu že ta holka co vede ten blog nemá moc vysoké IQ! A jestli to opravdu je jen vtip tak nemá ani smysl pro humor! Napsala článek o LadyVanilce na tomhle odkazu: http://dokonalej-blog.blog.cz/1112/nesnasim-ladyvanilku#komentare . A ten styl psaní. O můj bože! Další článek "věnovala" zesnulému panu Václavu Havlovi, ale asi by ho moc nepotěšil Tady: http://dokonalej-blog.blog.cz/1112/vaclav-havel .. zesměšňuje tam paní Dagmar Havlovou. To ale opravdu není na místě! Podívejte se sami, mě to teda směšné nepříjde, nemám na to název k tomu napíšu jen DEBILITA!

Míšiny nové fotky!

26. prosince 2011 v 9:50 | Miss.CraZy |  Lady Vanilka - Zápory
Míša na svém blogu zveřejnila fotky z názvem ,,zima,Vánoce" můj názor? Nelíbí se mi! Vypadám tam o hodně mladší, taková malá holčička. Vypadá tam tak o 2-3 roky mladší, na to že jí je 15? To opravdu ne! Chcete-li vidět fotky tak klikněte na c.č.


Veselé Vánoce přeje Paprazzi:D

24. prosince 2011 v 10:15 | Miss.CraZy |  Paparazzi - Novinky
Ahoj,Čauky,Nazdárek,Hoj,Čest,Čau,Nazdar,Ahojky,Ahojda :DDDD Víc mě toho nenapadá:D:) Celý článek prosím:)